ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی به چه کسانی توصیه می شود؟

با ما در این مقاله به منظور کسب اطلاعات بیش تر پیرامون ابدومینوپلاستی همراه باشید.

آیا با انجام دراز و نشست و ورزش های شکم به نتیجه دلخواهتان دست نیافته اید؟ در صورتیکه پوست و چربی زیادی در ناحیه شکم شما جمع شده است و نتیجه مطلوبی از رژیم درمانی انجام حرکات ورزشی دریافت نکرده اید، بهترین راه حل برای شما، ابدومینوپلاستی یا تامی تاک می باشد.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی

این جراحی به بهبود ظاهر و تخت کردن شکم، خارج کردن چربی و پوست اضافی و همچنین سفت کردن عضلات این ناحیه می پردازد. ابدومینوپلاستی همچون لیپوساکشن به افرادی که مدت ها برای لاغری ناحیه شکم خود تلاش کرده ولی به نتایج مطلوبی دست پیدا نکرده اند، می تواند راه گشا باشد.

کاندید مناسب ابدومینوپلاستی چه کسانی هستند؟

بانوانی که تجربه زایمان و بارداری را داشته اند، می توانند به وسیله ابدومینوپلاستی از شر چربی ها و پوست اضافی ناحیه شکم خود خلاص شده و بافت ماهیچه ای این ناحیه را قوام دهند. همچنین این جراحی برای خانم ها و آقایانی که در داوره ای از زندگیشان چاقی را تجربه نموده اند و همچنان پوست و چربی اضافه در اطراف کمربند شکمی آنها نمایان است، می توانند به وسیله تامی تاک از شر آنها خلاص شوند. لذا مراجعین برای انجام ابدومینوپلاستی می بایست نگاه واقع بینانه م مثبت گرایانه ای برای انجام این عمل داشته باشند.

اولین قدم برای آمادگی پیش از تامی تاک، انتخاب جراح فوق تخصص پلاستیک می باشد. مورد تأیید بودن جراح و داشتن دانشنامه بورد یکی از آیتم هایی می باشد که می بایست در هنگام انتخاب وی با آنها توجه نمایید. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

ابدومینوپلاستی به چه کسانی توصیه نمی شود؟

اگر شما خانمی هستید که قصد بارداری دارید، بهتر است انجام جراحی ابدومینوپلاستی را به بعد از بارداری موکول نمایید. در طول این جراحی، بافت ماهیچه ای افقی شکم شما سفت شده و این موضوع ممکن است بارداری های آینده شما را تحت تأثیر قرار دهد.

آیا شما قصد کاهش وزن دارید؟ تامی تاک برای شما گزینه مناسبی به نظر نمی رسد. ابدومینوپلاستی معمولاً پس از آنکه شما تمامی گزینه های پیشرو را امتحان کرده و به نتیجه دلخواه نرسیده ای، پیشنهاد می شود. این روش نباید جایگزینی برای تغذیه و فعالیت بدنی مناسب باشد.

همچنین اسکارهای ناشی از ابدومینوپلاستی را نباید فراموش کنید. پیش از انجام جراحی حتماً با جراح فوق تخصص پلاستیک خود در این مورد صحبت نمایید.

مراقبت های پیش از انجام جراحی ابدومینوپلاستی

اولین قدم برای آمادگی پیش از تامی تاک، انتخاب جراح فوق تخصص پلاستیک می باشد. مورد تأیید بودن جراح و داشتن دانشنامه بورد یکی از آیتم هایی می باشد که می بایست در هنگام انتخاب وی با آنها توجه نمایید. در ذیل به برخی از نکات مهم جهت آمادگی برای ابدومینوپلاستی اشاره می نماییم:

  • ابدومینوپلاستی کامل

جراح فوق تخصص پلاستیک در این جراحی از یک ران تا ران دیگر ران را برش داده و پوست، بافت و ماهیچه های اطراف شکم را بهبود می بخشد.

  • مینی ابدومینوپلاستی

این جراحی معمولاً برای افرادی انجام می شود که در یک یا دو ناحیه از بدن دارای تجمع چربی هستند.

جراح فوق تخصص پلاستیک پیشنهاد می دهد که از دوهفته پیش از جراحی تا دوهفته پس از مصرف دخانیات خودداری نمایید. از کم کردن وعده های غذایی خود پیش از جراحی اجتناب کنید. مصرف مواد غذایی سالم به بهبود شما پس از جراحی کمک می نماید. در مورد استفاده از داروهای خاص به جراح خود گزارش دهید.

نتیجه گیری

ابدومینوپلاستی را می توان راه حلی مناسب برای بازیابی اعتماد به نفس افرادی توصیف کرد که مدت ها روش های مختلف را امتحان کرده و به نتایج دلخواه خود نرسیده اند. لذا شما می توانید به منظور انجام جراحی زیبایی شکم و مشاوره پیش از آن به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

سه × 1 =