افراد کاندید جراحی زیبایی بینی

افراد کاندید جراحی زیبایی بینی

چه افرادی کاندید جراحی زیبایی بینی هستند؟ چه عواملی مانع جراحی زیبایی بینی در فرد می شود؟ برای اطلاع از پاسخ این پرسش ها متن ذیل را مطالعه کنید.

بینی یک ارگان تنفسی در بدن انسان می باشد که نقش های متفاوتی دارد و از پوست، استخوان و غضروف تشکیل شده است. زمانی که جراحی بر روی بینی انجام می شود تغییراتی در استخوان و غضروف هایی که در ناحیه بینی وجود دارد انجام می شود. معمولا در پوست تغییراتی ایجاد نمی شود. عمل جراحی به دو صورت باز و بسته انجام می شود در سالهای گذشته جراحی به صورت بسته مرسوم بود که از داخل بینی جراحی انجام می شد و در المان های داخل بینی تغییراتی ایجاد می شد.

تاثیر نوع پوست در نتیجه جراحی بینی

به دلیل آنکه پوست نقش بسیار مهمی در نتیجه جراحی بینی دارد. پزشک بیماران را بر اساس نوع پوست تقسیم بندی می کند. بیماری که پوست ضخیم دارد تغییراتی که در قسمت استخوان و غضروف بینی بیمار انجام می شود به نسبت کمتر خواهد بود. و از طرف دیگر بیماری که پوست بسیار نازکی دارد تغییرات میلی متری به خوبی مشاهده می شود.

بهترین افراد برای جراحی زیبایی بینی کسانی هستند که در وسط طیف نوع پوست قرار دارند. یعنی نه پوست خیلی نازک و نه پوست خیلی ضخیمی دارند در حد وسط هستند. در این افراد تورم و کبودی کمتری مشاهده می شود.

افراد کاندید جراحی بینی

همه افرادی که برای جراحی بینی مراجعه می کنند شرایط جراحی بینی را ندارند. واگر این شرایط تامین نباشد ممکن است دچار مسائل و مشکلاتی شوند. که در ادامه توضیح خواهیم داد.

شرایط افرادی که برای جراحی زیبایی بینی مراجعه می کنند.

  • باید فاقد بیماری های زمینه ای باشند. یعنی اگر کسی دیابت یا بیماری دیگری دارد که کنترل نشده است عملا نمی تواند جراحی زیبایی بینی انجام دهد.
  • اگر فرد به مشکلات کلیوی مبتلا باشد.
  • افرادی که از نظر چهره و بینی مشکل خاصی ندارند. و هارمونی چهره آنها مناسب می باشد. نیازی به جراحی بینی ندارند. چون جراحی بینی می تواند عارضه هایی داشته باشد. می دانیم که بینی مانند یک لوله تنفسی است و اگر به طور ناخواسته، خیلی تنگ و کوچک شود. در تنفس بیمار مشکل به وجود می آید.

 دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

متاسفانه در بعضی از شرایط افرادی که باید این انتخاب ها را انجام دهند این شرایط را رعایت نمی کنند.

کسانی که چهره و بینی آنها شرایط طبیعی و خوبی دارد و اجزای صورت آنها هماهنگ است و مشکل تنفسی ندارند دلیلی برای جراحی بینی وجود ندارد. مگر آنکه یک نا زیبایی مشخصی وجود داشته باشد. بیمار باید با در نظر گرفتن شرایط استاندارد در اتاق عمل و توسط متخصص جراح پلاستیک تحت عمل جراحی قرار بگیرد.اگر بیمار در شرایط غیر استاندارد و توسط افراد غیر متخصص جراحی شود، عوارض جبران ناپذیری در پی دارد.

دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران، دارای تجربه و مهارت بالا می باشند. و در جراحی های پلاستیک به خصوص بینی و سینه تبحر فراوانی دارند.

سایر مقالات:

سرماخوردگی و جراحی بینی

مشکلات تنفسی بعد از جراحی بینی

نحوه خوابیدن بعد از عمل بینی

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

نه − شش =