اهداف انجام جراحی ترمیمی بینی

اهداف انجام جراحی ترمیمی بینی

اهداف انجام جراحی ترمیمی بینی

جراحی ترمیمی بینی به منظور برطرف کردن نواقص جراحی بینی اولیه انجام می شود. افرادی اقدام به جراحی ترمیمی بینی می کنند که از نتایج حاصل شده در جراحی قبلی بینی خود راضی نمی باشند به گونه ای که فرم بینی ان ها به حالتی در امده است که تناسبی با چهر ان ها ندارد. همچنین افرادی اقدام به جراحی ترمیمی بینی خود می گیرند که مشکل تنفسی دارند و این مشکل اعمال روزانه ان ها را مختل کرده است .

اهداف انجام جراحی ترمیمی بینی

تمامی این مشکلات ناراضایتی هایی در این افراد ایجاد کرده است که اقدام به جراحی ترمیمی بینی یا ثانویه می گیرند و تا حد ممکن مشکلات ذکر شده توسط این جراحی برطرف می شود. جراحی ترمیمی بینی به دو روش جراحی باز و بسته قابل انجام است و مدت زمان این جراحی بسته به وضعیت بینی بیمار متفاوت می باشد و با توجه به خواست بیمار فرم ، شکل نهایی، ساختار و عملکرد بینی تا حد زیادی با خواست و سلیقه‏ی او در این جراحی هماهنگ می‏شود. گاهی در طی جراحی بینی ثانویه لازم است که غضروف های تخریب شده و بافت های از دست رفته تقویت و باز سازی شود و مطابق میل بیمار ساخته شود

جراحی ترمیمی بینی از سخت ترین و دشوارترین انواع جراحی بینی می باشد. در نتیجه انتخاب جراح در این نوع از جراحی بسیار مهم می باشد دکتر خسرودبیرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با سابقه طولانی مدت در زمینه جراحی زیبایی بینی و جراحی ترمیمی بینی راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان در جهت بهرمندی از زیبایی بیشتر و سلامتی پایدار قرار می دهد.جراحی ترمیمی بینی با هدف برطرف کردن مشکلات زیر انجام می شود.

مهم ترین اهداف انجام عمل جراحی ترمیمی بینی

  • برطرف کردن مشکلاتی که در عمل جراحی قبلی به طور کامل برطرف نشده اند
  • برطرف کردن مشکلات ظاهر بینی که در اثر جراحی بینی اولیه ایجاد شده است مانند کوچک شدن بیش از حد بینی، بلند شدن بینی، باریک و یا پهن شدن بینی و انحراف بینی که تمامی این مشکلات باعث شده است فرد از ظاهر بینی خود ناراضی باشد و این امر موجب کاهش جذابیت و اعتماد بنفس ان ها گردیده است.
  • بازسازی راه هوایی بینی و برطرف کردن اشکلات ایجاد شده در تنفس فرد که در جراحی بینی اولیه صورت گرفته است
  • در برخی موارد ممکن است فرد پس از انجام جراحی بینی از نتیجه عمل راضی باشد ولی خواستار اصلاح جزئی در ظاهر بینی باشد
  • بازیابی اعتماد به نفس افرادی که در جراحی بینی اولیه اعتماد به نفس خود را از دست داده اند.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

8 − 6 =