بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک

جراحی پلک با روش نوین بسیار ایده آل بوده و نتایج بسیار موفقی را به بیماران ارائه می نماید ، به کمک بلفاروپلاستی می توان آسیب های نواحی چشم را به خوبی از بین برد و مانع از افتادگی آن شد ، معمولا با بالا رفتن سن و یا عوامل موروثی چشم ها بعد از ۳۵ سالگی دچار افتادگی می شوند ، البته مواردی مانند گودی زیر چشم و یا افتادگی پلک های بالا و پایین و یا پف زیر چشم از مواردی است که طی جراحی بلفاروپلاستی درمان می شود و به خوبی موارد یاد شده از بین می روند.

بلفاروپلاستی

چرا پلک دچار افتادگی می شود ؟

شل شدگی و از دست رفتن قوام پوست در ناحیه پلک بالا  این ناحیه را دچار افتادگی و شل شدگی می نماید ، این امر علاوه بر ظاهر فرد را دچار مشکلات دید نیز می نماید ، پوست اضافی این ناحیه چهره را به شدت تحت تاثیر قرار داده و  در بیشتر موارد این افتادگی به بیرون زدن چربی از زیر چشم و عارضه پف زیر چشم منجر می گردد. گاهی پوست اضافه در پلک فوقانی در واقع ناشی از افتادگی ابرو وپیشانی می باشد که باید در ابتدا توسط جراح فوق تخصص  تحت بررسی قرارگیرد.

مزایای  جراحی زیبایی پلک ( بلفاروپلاستی)  :

۱- بهبود میدان دید جانبی که به دلیل افتادگی پوست پلک در این ناحیه ایجاد شده است
۲- افزایش اعتماد به نفس و کاهش سن در اثر جراحی چشم و لیفت پوست اطراف آن .
۳- باقی ماندن نتیجه عمل جراحی زیبایی پلک  برای سالهای متمادی و گاهی تا پایان عمر از مزایای عمل جراحی زیبایی پلک .
جراحی پلک چگونه انجام می شود ؟

جراحی پلک با ایجاد یک شکاف بسیار کوچک و ظریف در پلک و برداشتن چربی و پوست آویزان انجام خواهد شد ، بخیه های این ناحیه بسیار ظریف و حساس زده خواهد شد و تمامی بخیه ها قابل جذب هستند ، فرد نیازی به بیهوشی نداشته و بستری لازم نیست . این جراحی نقاهت زیادی نداشته و فرد می تواند به راحتی به زندگی روزمره کار خود بازگردد .

 

برای دریافت اطلاعات تکمیلی مطالب مارا پیگیری نمایید . با تشکر مدیریت سایت دکتر خسرو دبیر زاده

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

شانزده + 4 =