بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

آیا تنها داشتن تبهر و تجربه برای تبدیل شدن به بهترین جراحی بینی در کلان شهری مانند تهران کافیست؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با ویژگی ها و معیارهای بهترین جراح بینی در تهران همراه باشید.

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

بهترین-جراح-بینی-در-تهران

بی شک جراحی بینی می تواند نقش موثری در افزایش اعتماد به نفس برخی افراد داشته باشد. این جراحی که یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی نیز می باشد، امروزه در کشور مان با آخرین تکنولوژی به روز دنیا انجام می گیرد. جراحان فوق تخصص پلاستیک ایران توانسته اند رتبه های جراحی موفق را جا به جا نمایند.

مراقبت های پس از جراحی بینی نقش موثری در نتیجه مثبت نهایی این عمل دارند. لذا یک جراح بینی خوب می بایست در جلسات مشاوره ای تمهیداتی برای مراقبت های در منزل بیماران داشته و آنها را به مراجعین گوشزد نماید. جراحی زیبایی بینی همچون تمامی جراحی های دیگر با عوارضی همراه می باشد. جراح بینی خوب شخصی است که در مورد تمامی این خطرات به بیمار خود آگاهی داده و وی را با اطلاعات کامل برای جراحی آماده می کند.

جراحان فوق تخصص پلاستیک برای تبدیل شدن به بهترین جراح بینی در تهران راه طول و درازی را در پیش دارند. تعهد، تجربه، مسئولیت پذیری و منطبق بودن با علم و تکنولوژی روز دنیا از ویژگی های بارز یک جراح بینی خوب می باشد. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

برخی از افراد با آنکه بینی گوشتی دارند، ولی هارمونی خوبی هم میان اجزا صورت آنها برقرار می باشد. جراح بینی با توجه معیارهای زیبایی و علمی، لزوم عمل بینی را بررسی و تأیید می نماید. معمولاً نتیجه جراحی بینی گوشتی، یک بینی طبیعی و متناسب با اجزا صورت خواهد بود. زیرا بینی های گوشتی دارای پوست ضخیم بوده و بافت غضروفی در این نوع بینی ها بسیار کم تراکم می باشد.

بهترین جراح بینی طبیعی

معیارهای زیبایی با گذشت زمان دستخوش تغییراتی شده اند. امروزه کم تر کسی میل به انجام جراحی بینی عروسکی و فانتزی داشته و متقاضیان برای جراحی بینی طبیعی بیش از پیش شده اند. لذا با توجه به درخواست های مکرر و روز افزون متقاضیان برای انجام جراحی بینی طبیعی، جراحان فوق تخصص پلاستیک زیادی نیز در این حوزه فعالیت می نمایند.

اما موضوعی که یک پزشک را به بهترین جراح بینی تبدیل می نماید، شاید میزان تعهد و همگامی وی با بیماران تا بهبودی کامل آنها باشد. همچنین مشاوره هایی که پیش از جراحی بینی ترتیب داده می شود، به میزان زیادی در کاهش استرس و اضطراب بیماران نقش موثری بازی می کنند.

در جلسات مشاوره اولیه، به منظور آشنایی هر چه بیش تر بیماران با میزان تجربیات جراح و نحوه دقیق عمل بینی، بهتر است مراجعین چک لیستی از سوالاتی که فکر آنها را مشغول کرده اند با خود به همراه داشته باشند. این سوالات شامل بیمارستان های طرف قرار داد با پزشک، برش متناسب با فرم بینی شما و مشاهده نمونه کارهای وی است.

بهترین جراح بینی استخوانی

در نژاد ایرانیان بینی های استخوانی بیش از سایر فرم های بینی به چشم می خورد. به طبع جراحی بینی استخوانی در بین ایرانیان از محبوب ترین جراحی های زیبایی می باشد. افرادی با بینی استخوانی معمولاً دارای پوست نازک و ظریفی در این ناحیه می باشند. بینی های استخوانی بر خلاف بینی های گوشتی، گزینه های خوبی برای جراحی بینی فانتزی هستند.

نتیجه گیری

جراحان فوق تخصص پلاستیک برای تبدیل شدن به بهترین جراح بینی در تهران راه طول و درازی را در پیش دارند. تعهد، تجربه، مسئولیت پذیری و منطبق بودن با علم و تکنولوژی روز دنیا از ویژگی های بارز یک جراح بینی خوب می باشد.

 

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

12 − 6 =