بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟

بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟

بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟

جراح بینی خوب در تهران کیست؟ افرادی که تصمیم به جراحی بینی دارند به طور حتم به دنبال بهترین جراح بینی هستند . بینی یکی از اعضا مهم در چهره هر فرد است که لازم است قبل از جراحی نکاتی را در نظر داشت . در این مقاله دکتر دبیر زاده   به بررسی بهترین جراح بینی طبیعی و راه های شناخت آن می پردازند .

متاسفانه گاهی برخی از افراد در حین جراحی بینی تنها ملاک خود را زیبایی و کوچکی بینی قرار می دهند و بدون  در نظر  گرفتن  روند تنفسی خود جراحی را انجام می دهند .  انتظارات واقع بینانه از جراحی بینی  شما را به داشتن یک بینی زیبا و طبیعی و بدون هیچ گونه مشکل  نزدیک تر می کند .

بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟

بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی است ؟

جراحی بینی طبیعی

هر فرد قبل از اقدام به جراحی بینی ،مدل بینی خاصی را در نظر دارد . گاهی یک فرد تصمیم به جراحی بینی فانتزی دارد و گاهی  فرد دیگر  جراحی بینی به روش طبیعی را ایده ال می داند . انتخاب این ها تمام سلیقه ای است و یک جراح بینی قبل از اقدام به جراحی  در مرحله اول از سلیقه و نظر بیمار خود آگاه می شود .

از آنجا که ساختار بینی های گوشتی به گونه ای است که جراحی بینی فانتزی برای آن ها امکان پذیر نیست ،یک جراحی بینی خوب و حرفه ای باید این توانایی را داشته باشد  که بیمار خود را قانع کند تا در انتخاب فرم بینی خود صرف نظر کند . انتظارات واقع بینانه در داشتن یک بینی خوب وبدون هیچ گونه مشکلی کمک کننده است  . باریک کردن بیش از اندازه بینی  و به اصلاح عروسکی کردن بینی گاهی ممکن است سبب آسیب به مجرای تنفسی شود .این روند جرحی نه تنها  ظاهر بینی را از شکل طبیعی خارج می کند بلکه مشکلات تنفسی هم برای فرد ایجاد کند .

جراحی بینی طبیعی بسته به علم و هنر جراح بینی دارد در نتیجه بهتر است در انتخاب جراح بینی خود دقت کنید .

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

روش جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی را می توان به دو روش کلی تقسیم بندی کنیم ،جراحی بینی طبیعی به روش باز و جراحی بینی طبیعی به روش بسته  . هر کدام از این روش ها  مزایای متفاوتی دارد که بسته به انتخاب جراح بینی شما استفاده می شود .

توجه  به تناسب بینی با چهره  فرد

بهترین جراحی بینی کسی است که بتواند بهترین فرم بینی را با توجه به چهره فرد ایجاد کند . کوچک بودن بینی دلیل بر زیبایی آن نیست . گاهی یک بینی کوچک در یک چهره درشت زیبایی ندارد و چه بسا عامل  بد فرمی چهره فرد هم شناخته می شود .  دکتر خسرو دبیر زاده بعد از بررسی ها و   مشاوره با بیمار خود بهترین  فرم بینی را برای بیمار خود خلق می کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

11 − 6 =