بهترین جراح لیفت صورت چه ویژگی هایی دارد؟

بهترین-جراح-لیفت-صورت

بهترین جراح لیفت صورت

با گسترش دانش زیبایی در دنیا، افراد زیادی در هر سنی و با هر جنسیتی به دنبال حفظ زیبایی خود و یا افزایش آن می باشند. در بین مباحث زیبایی روز دنیا، جوانسازی پوست اهمیت ویژه ای دارد.

افزایش سن، عوامل ژنتیکی، بیماری های زمینه ای و… از جمله دلایل موثر در ایجاد عارضه های پوستی می باشند. در میان عوامل ذکر شده؛ افزایش سن عامل مهمی در کاهش الاستین و کلاژن پوستی و در نتیجه شل شدگی و افتادگی آن می باشد.

بهترین-جراح-لیفت-صورت

لیفت صورت یکی از راهکارهای بسیار موثر در جهت از بین بردن افتادگی و چین و چروک های پوستی می باشد. جستجو و انتخاب بهترین جراح لیفت صورت تاثیر بسیار مهمی در برآورده شدن انتظارات فرد از جراحی لیفت صورت دارد.

انواع روش های لیفت صورت

روش های مختلفی در جهت از بین بردن چین و چروک های عمیق پوستی و ایجاد نمای مطلوب و زیبا در چهره ی افراد، پدید آمده اند. از این روش ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تکنیک های غیر تهاجمی

در این گروه؛ از روش های ساده تری که نیاز به عمل جراحی ندارند، استفاده می شود. روش هایی مانند؛

  1. تزریق بوتاکس
  2. تزریق فیلر
  3. لیفت صورت با نخ
  4. لیزر تراپی و…

از جمله راهکارهای موثر در جوانسازی پوست و رفع ضایعات پوستی، به شمار می آیند.

توجه داشته باشید که انتخاب روش مناسب برای بازگرداندن شادابی و جذابیت به چهره ی شما به پارامترهایی نظیر: جنس پوست، میزان و شدت عوارض موجود، سن شما و… بستگی دارد و از سوی پزشک متخصص در طی جلسات مشاوره، بعد از انجام معاینات لازم، تعیین می شود.

  • تکنیک های تهاجمی

در برخی افراد شدت عارضه های پوستی به قدری می باشد که با راهکارهای ساده و غیرجراحی درمان نمی شوند. گزینه ی عمل جراحی یکی از مناسب ترین راه ها در، رفع عوارض پوستی و تقویت زیبایی در این افراد می باشد.

به طور مثال لیفت صورت با نخ یک راهکار مناسب برای رفع خطوط کم عمق چهره می باشد. اگر فرد نسبت به برطرف کردن چین و چروک های پوستی خود بی اهمیت باشد، شدت این خطوط به قدری می شود که دیگر با روش های کم تهاجمی قابل درمان نیستند.

ماندگاری لیفت صورت

افراد بعد از انتخاب راهکار زیبایی مناسب به دنبال کسب اطلاعات در مورد مدت زمان ماندگاری و نتایج حاصل از روش مربوطه می باشند.

لازم به ذکر است نتایج حاصل از روش های کم تهاجمی ماندگاری کمتری نسبت به روش های جراحی دارند. اما توجه داشته باشید که استفاده ی به موقع از روش های غیرجراحی می توانند نیاز به عمل جراحی را به تعویق بیاندازند.

بازسازی سینه بعد از سرطان می تواند به دو روش انجام شود. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن ،بازسازی وپروتز سینه و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

هزینه جراحی لیفت صورت

با مراجعه به بهترین جراح لیفت صورت، شرایط پوستی فرد مورد معاینه و بررسی پزشکی قرار می گیرد و بهترین روش برای رفع عوارض موجود، از سوی پزشک انتخاب می شود.

عوامل مختلفی مانند:

  • شدت عوارض پوستی (مانند میزان و شدت افتادگی، عمق چین و چروک ها و…)
  • راهکار انتخابی
  • هزینه کلینیک
  • دستمزد پزشک

در برآورد قطعی هزینه جراحی لیفت صورت، تاثیر می گذارند. هزینه ی مذکور در طی جلسات مشاوره تعیین و به اطلاع فرد رسانده می شود.

چکیده مطلب

شاید در اطراف خود اشخاصی را دیده باشید که قربانی اشتباهات پزشکی شده اند و رضایتی از چهره ی بعد از عمل خود ندارند!!!

به خاطر داشته باشید هرگونه دستکاری و اعمال تغییرات در چهره اگر از راه نادرست و غیراصولی صورت پذیرد، نه تنها باعث رفع عارضه های پوستی نمی شود، بلکه بر شدت آن ها نیز می افزاید.

بنابراین اتخاذ تصمیم منطقی و انتخاب بهترین جراح لیفت صورت به شما این امکان را می دهد که نتایج قابل قبول و رضایت بخشی را از عمل جراحی خود کسب کنید و از آن لذت ببرید.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

دو × چهار =