بهترین جراح پلک در تهران

بهترین جراح پلک در تهران

بهترین جراح پلک در تهران

جراحی پلک  در دسته جراحی های زیبایی  قرار دارد که می تواند اختلالhت بسیاری را برطرف کند . سالیانه صد ها هزار تن در سراسر  دینا عمل بلفاروپلاستی را انجام می دهند  تا  بتوانند  ظاهر خود را زیبا تر کنند و اعتماد به نفس  خود را افزایش دهند و زندگی  بهتری را داشته باشند . افتادگی پلک ها  و پف زیر چشم  ظاهر شما را  پیر تر و خسته  تر نشان داده  و حتی  می تواند گاها موجب اختلالات  بینایی شود  که با عمل بلفاروپلاستی  قابل اصلاح می باشد . اما آیا جراح پلک می تواند در این نتیجه تاثیر گذار باشد .  اگر شما هم تصمیم به جراحی پلک دارید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

بهترین جراح پلک در تهران

بهترین جراح پلک در تهران

روند انجام جراحی پلک

در عمل بلفاروپلاسی  پوست ،چربی  و حتی قسمتی از عضله اضافی  و شل شده  پلک بالا  و پایین برداشته  می شود  که نتیجه  آن ظاهری  شادابتر ،جوانتر  و محکمتر  در صورت می باشد .

در جراحی پلک فوقانی  ابتدا میزان  پوست اضافی  دقیقا تعیین  و با برشی  که در خطوط  طبیعی پلک  واقع خواهد شد  برداشته می شود،  بدین ترتیب بخیه درست  در خطوط طبیعی پلک  قرار گرفته  و دیده نخواهد شد .

در پلک تحتانی  در صورتی  که پوست اضافی  نباشد  و فقط بخواهیم  پف زیر چشم  را که عمدتا  ناشی از  چربی اضافی است  را برداریم  با برش  داخل  ملتحمه ی چشم قادر  به این کار هستیم . در پلک تحتانی اگر بخواهیم پوست اضافی  را هم برداریم  باید برش  درس زیر  مژه  وارد شده  چربی اضافی و سپس  پوست اضافی  را برداشته  و محل  رابا بخیه های  بسیار ظریف  ترمیم مکنیم  و بدین ترتیب جایی از بخیه ها باقی نمی ماند .

در شرایط عادی جراحی پلک ها  بین ۱-۲ ساعت طول می کشد . بخیه  ها  بین ۵ روز  تا یک هفته  کشیده شده  و تا  ۲ هفته  قطره ها و پماد ها ی چشمی تجویز  خواهد شد .

پس  از عمل  هیچ پانسمانی  روی چشمها  وجود نخواهد  داشت  و چشم ها  باز و قادر  به دیدن هستند  و پس از ۲۴-۴۸  ساعت می توانید  به حمام برورید

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می تواندی جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

مشخصات جراح پلک

نمی توان گفت به طور قطعی و صد در صد جراح پلک در نتیجه جراحی موثر است اما یک انتخاب نااگاهانه  می تواند نتایج این جراحی را تحت تاثیر قرار دهد بهتر است در انتخاب خود دقت کنید .  بهترین جراح پلک باید  دارای مشخصات زیر باشد .

داراری بورد تخصصی  جراحی  پلاستیک صورت  و یا فلوشیپ جراحی پلاستیک چشم باشد

داشتن تجربه و تخصص کافی در زمنیه جراحی پلک ،دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک   در  زمینه جراحی پلک از تخصص کافی برخوردار هستند .

همچنین یک جراح پلک باید قبل از اقدام به جراحی تمام آزمایشات لازم را انجام دهند  و طی جلسه ای مشاوره  با بیمار  خود در رابطه  با  مزایا و معایب جراحی صحبت کند .

دکتر خسرو دبیر زاده بعد از  مشاوره با بیمار خود با توجه به شرایط و وضعیت فرد بهترین روش درمانی و زیبایی را به بیمار خود پیشنهاد می کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

3 × پنج =