جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی و ویژگی های آن

جراحی بینی استخوانی ، یکی از پر طرفدار ترین جراحی های زیبایی در حوزه ی جراحی پلاستیک صورت می باشد ، باید دقت نمود که جراحی بینی طبق اصول زیبایی شناختی انجام می شود و این مساله نیازمند تبحر و تجربه کافی در این زمینه خواهد بود ، بنابراین انتخاب جراح بینی با تجربه و خبره در این مورد یکی از مهم ترین مسائل قبل از جراحی بینی می باشد.

انتخاب جراحی بینی

برای انتخاب جراح بینی نیاز به دریافت مشاوره ی تخصصی و حضوری خواهید داشت ، بهترین راه برای انتخاب جراح دقت در نمونه کار ها و مراجعین و بیماران به مطب می باشد ، می توانید از پیج های شبکه های اجتماعی استفاده کنید و جراحی های وی را در سایت و فضای مجازی بررسی نمایید . مطمئن شوید که تصاویر متعلق به همان پزشک باشد و البته از بیمارانی که قبلا جراحی نموده اند سوالات خود را بپرسید .

از پزشک بخواهید تا به صورت دقیق ایرادات بینی شما را بازگو نماید و البته دید کلی و منطقی از بینی شما بعد از جراحی در اختیارتان قرار دهد .

به این صورت است که شما متوجه می شوید که جراح تا چه میزان می تواند انتظارات شما را بر طرف نماید .

جراحی بینی استخوانی

 

بینی استخوانی

بعد از انتخاب پزشک مهم ترین مساله دقت به نوع بینی و تغییرات لازم در آن است ، اگر بینی استخوانی دارید نگران نتیجه ی جراحی بینی نباشید، معمولا بینی های استخوانی برای جراحجی بینی بسیار ایده آل و مناسب هستند ، زیرا این بینی دارای پوست نازک و ظریفی است که به خوبی می تواند تغییرات ایجاد شده حین جراحی را نشان دهد ، از طرفی بینی استخوانی دارای استخوان و غضروف محکمی است که می تواند به خوبی فرم داده شود و تغییرات لازم  روی آن انجام می شود .

بینی های استخوانی گزینه های خوبی برای بینی های فانتزی و یا عروسکی هستند ، البته تمامی تغییرات حین جراحی با توجه به فرم کلی صورت و ترکیب چهره در نظر گرفته خواهد شد .

ساختار بینی استخوانی

همانطور که بیان شد بینی استخوانی دارای استخوان محکم، غضروف سفت و پوست نازک است ، معمولا این نوع بینی دارای مقدار کم یا زیادی انحراف و قوز روی بینی هستند ، افتادگی نوک بینی در بینی های استخوانی بسیار شایع است .

 

نتیجه جراحی بینی استخوانی

کسانی که دارای بینی های استخوانی می باشند ، نباید نگران نتیجه ی آن باشند البته این مورد در شرایطی است که پزشک به خوبی بافت بینی را بشناسد و بتواند با مهارت و تبحر خود تغییرات زیبا را در بینی ایجاد نماید .

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید به دکتر دبیر زاده مراجعه نمایید .

با تشکر مدیریت سایت دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

11 + نوزده =