جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی و ویژگی های آن

جراحی بینی گوشتی یکی از عمل های زیبایی بینی است که بسیار پر طرفدار بوده و البته با توجه به ویژگی خاص این جراحی نیاز به دقت و تجربه دو چندان داشته تا نتیجه ی جراحی ایده آل و موفق باشد . بینی های گوشتی که یکی از سخت ترین نوع بینی برای جراحی بینی می باشد نیاز به ظرافت بالا و تقویت غضروف ها حین جراحی دارد.

 

ویژگی بینی های گوشتی

بینی های گوشتی دارای غضورف های بسیار ضعیف و پوست ضخیمی هستند که برای جراحی بینی از نوع فانتزی یا عروسکی مناسب نمی باشند ، این بینی بعد از جراحی تغییرات ایجاد شده حین جراحی را به خوبی نشان نمی دهد ، بنابراین نیاز است تا با استفاده از غضورف های مصنوعی و یا تقویت توسط غضروف لاله ی گوش ، تیغه ی بینی را محکم و خوش فرم نمود ، به این ترتیب است که فرد بعد از جراحی تغییرات بزرگی در بینی خود حس می کند و البته تغییرات ایجاد شده مانند نازک شدن پره های بینی و اصلاح تیغه ی بینی و فرم دهی به آن به خوبی نمایان خواهد شد .

%d8%ac%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%a8%db%8c%d9%86%db%8c-%da%af%d9%88%d8%b4%d8%aa%db%8c

 

نتیجه جراحی بینی بر روی بینی های گوشتی

معمولا نتیجه ی این نوع جراحی یک بینی طبیعی خواهد بود ، زیرا پوست ضخیم و غضروف شل بینی های گوشتی زیاد قابلیت تغییر ندارند ، فردی که دارای بینی گوشتی خیلی ضخیم است نباید انتظار بینی فانتزی و یا عروسکی را داشته باشد ، زیرا بینی های عروسکی نیاز به یک استخوان محکم و پوست نازک و ظریف دارد . با دقت در بینی های قبل و بعد از جراحی افراد می توانید تشخیصی تقریبی در رابطه با میزان تغییرات بینی خود داشته باشید .

بینی های گوشتی در صورتی که به خوبی جراحی شده باشند به هیچ عنوان دچار افتادگی و بازگشت نخواهند شد . دقت در انتخاب جراح بینی یکی از مهمترین مسائل قبل از جراحی بینی می باشد .

 

با تشکر مدیریت سایت دکتر خسرو دبیرزاده

جراح بینی – فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

20 − 7 =