جوان سازی پوست با نخ خاردار

جوانسازی پوست با نخ خاردار

جوان سازی پوست با نخ خاردار

نخ های خاردار از جنس پلی در اوکسانون یا پلی کاپرو لاکتون می باشند این نخ ها دارای خارهایی از جنس همان نخ ها هستند.این نخ های خاردار طوری طراحی شده اند که به خوبی در بافت های صورت جای بگیرند . جنس پلی دی اوکسانون قابلیت جذب بالا دربافت ها را داشته درجراحی های قلب.بینی و.. استفاده می شود

پلی کاپرولاکتون، قابلیت بکارگیری در زیر پوست را دارد و در عمل های کشیدن پوست و جوان سازی ،فرم دهی صورت استفاده می شود و همچنین نیزدرصنایع پزشکی و تهیه نخ های قابل جذب کاربرد دارند این نخ ها قابلیت ماندگاری تا ۱۵ ماه در صورت را دارند و بسته به پذیرش پوست بدن بیمار تا چندین سال هم ماندگار خواهد ماند.این نخ های خاردار مناسب برای کسانی است که تمایل به جوان سازی پوست خود بدون عمل جراحی دارند.

جوانسازی پوست با نخ خاردار

موارد استفاده از نخ های خاردار

  • بالا بردن ابرو ها،گونه ها
  • صاف کردن پوست صورت
  • جوان سازی پوست گردن
  • زاویه دار کردن فک

از مزایای جوان سازی پوست با نخ خاردار این است که نیاز به برش در پوست نیست و با بی حسی موضعی انجام می شود ،بیمار پس از انجام عمل می تواند به فعالیت های عادی خود برگردد نتایج فورا قابل مشاهده بوده و با این روش می توانید تا ۱۰سال جوان تر به نظربرسید.این روش برای افرادی که صورت های بسیار لاغر یا بسیار چاقی دارند و یا افرادی که چین و چروک های خیلی عمیق و یا افتادگی های شدید پوست صورت دارند لیفت صورت با نخ های خاردار پیشنهاد نمی شود.

مراقبتهای پس از عمل

تا چند هفته پس از انجام جوان سازی با نخ های خاردار فعالیت های صورت خود را کمتر کنید.

ماساژ و فشارهای شدید روی صورت ممنوع است

از خنده های شدید خوداری کنید

از ورزش های سنگین بپرهیزید

مراقبت های مناسب پس از عمل در نتیجه زیبایی صورت شما تاثیر دارد.انجام درمان های زیبایی دیگر مثل تزریق ژل و چربی  یا بوتاکس بعد از کم شدن تورم صورت بلامانع است.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

بدون نظر

درج دیدگاه شما

شش + 13 =