روش انجام جراحی لیپوماتیک

روش انجام جراحی لیپوماتیک

روش انجام جراحی لیپوماتیک

افرادی که با استفاده از ورزش های سنگین و رژیم های طاقت فرسا نتوانسته اند به نتیجه دلخواه خود برسند  با استفاده از روش های جراحی زیبایی اندام می توانند به ظاهر و فرم زیبایی در اندام خود دستیابی پیدا کنند که یکی از این روش های جراحی، جراحی لیپوماتیک می باشد که یک روش ایمن و کم خطر برای از بین بردن چربی های اضافی نواحی مختلف بدن می باشد. این جراحی توسط سازمان غذایی دارویی امریکا FDA تایید شده است و در حال حاضر بیش از ۵۰ کشور جهان از این روش استفاده می کنند در این روش سلول های چربی از یکدیگر جدا می شوند و از بدن خارج می شوند.  در این روش نیاز به بی هوشی نمی باشد و در یک جلسه حجم زیادی از چربی ها با کمترین درد، ورم و کبودی از بدن خارج می شود و زیبایی اندام را به افرادی که از اضافه وزن و چاقی خود رنج می برند باز میگرداند.

روش انجام جراحی لیپوماتیک

نواحی که می توان از لیپوماتیک برای آن استفاده کرد

از لیپوماتیک می توان برای لاغری های موضعی قسمت های که در زیر به آن ها اشاره شده است استفاده کرد و نتایج درخشان ان را به خوبی مشاهده کرد

شکم

ران

پهلو

بازو

باسن

صورت و غبغب

ساق پا

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک

در این روش ابتدا فرد تحت بی حسی موضعی قرار می گیرد و بعد از آن توسط جراح سوراخ هایی به طول دو الی شش میلی متر بروی پوست ایجاد می شود و بوسیله لوله بسیار نازکی به نام کانولا با ایجاد ارتعاشات بسیار سریع سلول های  چربی  تخریب می شوند و توسط دستگاه ساکشن از بدن خارج می شوند.

مزیت های لیپوماتیک

لیپوماتیک یک روش ایمن و سریع برای از بین بردن چربی های اضافی بدن می باشد در واقع این روش برروی تمامی چربی های بدن تاثیر می گذارد و دوره ریکاوری در آن بسیار سریع اتفاق می افتد. در لیپوماتیک بعد از جراحی تورم بسیار کمی دیده می شود زیرا بدلیل استفاده از امواج و ارتعاشات، سوختگی و یا نکروز پوست دیده نمی شود. جراحی لیپوماتیک جزو عمل های سرپایی محسوب می شود و توسط بی حسی موضعی انجام می شود. یکی از مزیت های این روش سفت شدن پوست به شکل شکفت انگیز پس از جراحی می باشد و همچنین بدلیل اینکه آسیبی به سلول های چربی وارد نمی شود پس از استخراج کردن می توان برای حجیم سازی نواحی دیگر مانند گونه ها، لب ها ، پشت دست و همچنین رفع چروک های پوستی استفاده کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید

بدون نظر

درج دیدگاه شما

1 × 5 =