زمان مناسب ترمیم بینی

زمان مناسب ترمیم بینی

زمان مناسب ترمیم بینی

بهترین زمان برای ترمیم بینی چه زمانی است ؟  این یکی از سوالاتی است که بیشتر مراجعین از دکتر دبیر زاده جراح بینی  می پرسند .  متاسفانه گاهی فرد بعد از جراحی بینی  ،از جراحی خود رضایت کامل ندارد و تصمیم به جراحی ترمیم بینی می گیرد ، همانطور که از اسمش پیداست جراحی ترمیم بینی به منظور اصلاح  جراحی بینی اولیه صورت می گیرد و به طور حتم مشکل تر است .  پیدا کردن زمان مناسب برای این جراحی  بهتر است تا توسط  جراح و متخصص در این زمنیه صورت گیرد، اما به طور طبیعی  باید یکسال از جراحی بگذرد  و بعد   جراحی ترمیم  صورت گیرد .   به طور  طبیعی  بینی های گوشتی به زمان بیشتری نیاز دارند  تا فرم اصلی خود را نشان دهند و  لازم است تا  حداقل یکسال از جراحی بگذرد تا فرد تصمیم به  جراحی دوم بگیرد .  به  هر حال  اگر شما هم  از جراحی بینی خود راضی نیستید و  نیاز به ترمیم  بینی دارید ،ادامه مطلب را مطالعه کنید .

زمان مناسب ترمیم بینی

زمان مناسب ترمیم بینی

ترمیم بینی

عمل دوم بینی  یا به اصلاح عمل ترمیم بینی ،عملی است که  به منظور اصلاح  اشکالات باقی مانده از جراحی اول  صورت می گیرد .  گاهی فرد بعد از جراحی بینی از فرم بینی  خود  و یا  روند تنفس خود شکایت می کند  و تقاضا برای ترمیم بینی خود دارند . معمولا این افراد بیمارانی هستند که حتی قبل از جراحی هم بینی مشکل دار داشتند  و جراح بینی نتوانسته است تمام این اختلالات را در  طی جراحی اصلاح کند .

افرادی که معمولا نیاز به جراحی  ترمیم بینی دارند  افرادی هستند که افت نوک بینی پیدا کرده اند ،روی بینی آن ها حالت ناصافی دارد ،گوشت اضافه داخل بینی دارند ،تیغه بینی آن ها  هنوز کج است ، نوک بینی  پهن دارند  ،استخوان های بینی هنوز  پهن است و  مواردی از این قبیل که می تواند نیاز به جراحی ترمیم بینی را در فرد  افزایش دهد . اما موردی که  بسیار اهمیت دارد این موضوع است که ،زمان مناسب برای  ترمیم بینی چه زمانی است ؟

در پاسخ این سوال  دکتر خسرو دبیر  زاده جراح بینی و پلاستیک بیان می کنند که  لازم است تا  حداقل یکسال از عمل جراحی بگذرد ،البته این زمان  بستگی به نافرمی های  موجود هم  دارد  و بین ۶ ماه تا یکسال متغیر است .

 

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

 

روش جراحی ترمیم بینی

بسته به نوع اختلالات موجود روش جراحی ترمیم بینی  با یکدیگر متفاوت است ،گاهی دیده می شود فرد تنها به دلیل یک اشکال جزئی  مثل پره های بینی تصمیم به جراحی ترمیم بینی دارد  ،در این موارد جراح بینی می تواند اصلاح پره های بینی  را در مطب  با کمک بی حسی موضعی  در مدت ۲۰ دقیقه انجام دهد .

اما در مواردی که اشکالات عمده در بینی  وجود دارد  و نیاز به جراحی ترمیم بینی را افزایش داده باشد مثلا کجی تیغه های بینی  رخ داده باشد  ،در این موارد  لازم است تا  ترمیم بینی با کمک بی هوشی  انجام شود . گاهی  حتی نیاز می باشد  با کمک پیوند از  عضلات  گوش جراحی را انجام داد  تا  جراح یک نتیجه ایده ال از عمل دوم  داشته باشد .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از نمونه کار های دکتر دبیر زاده

بدون نظر

درج دیدگاه شما

سیزده + 17 =