بهترین سایز پروتز سینه برای شما چیست؟

سایز پروتز سینه

آیا می خواهید پروتز سینه انجام دهید؟

آیا در مورد انتخاب سایز پروتز سینه دچار تردید شده اید؟

با مطالعه این مقاله می توانید در مورد سایز پروتز سینه بهتر تصمیم گیری نمایید.

سایز-پروتز-سینه

اگر سایز کوچک سینه ها و یا افتادگی آنها موجب کاهش اعتماد به نفس شما شده است، بهترین راه پروتز سینه به نظر می رسد. پروتز سینه برای بازسازی بافت سینه در بیماران سرطانی راه حل مناسبی به نظر می رسد.

یکی از ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب، داشتن دانش لازم در مورد معیارهای زیبای و تناسب اندام می باشد. وی با استفاده از آخرین و بروز ترین تکنیک های جراحی زیبایی می تواند بهترین تصمیم را در مورد سایز پروتز سینه شما بگیرد.

ممکن است شما خواستار سینه های بزرگ و خوش فرم باشید. اما در نهایت این جراح پلاستیک شماست که می تواند بهترین سایز پروتز سینه را متناسب با اندامتان به شما پیشنهاد بدهد. لذا بهتر است فارغ از هر مدل و الگویی که در ذهن دارید، توصیه های پزشک معالجتان را جدی بگیرید.

پروتزهای سینه سایز و ظاهر متفاوتی دارند و می توانند برای هر نوع رنگ پوستی استفاده شوند. مواد تشکیل دهنده پروتز سینه به شیوه ای طراحی شده اند که به راحتی و به صورت طبیعی حرکت کرده و حس و وزن سینه واقعی را به فرد می دهند.

لذا می بایست در هنگام انتخاب سایز پروتز سینه نهایت دقت را به عمل آورید تا با آن راحت بوده و علاوه برآن بتوانید زیبایی و جذابیت را به اندام خود بازگردانید.

 یکی از ویژگی های یک جراح پلاستیک خوب، داشتن دانش لازم در مورد معیارهای زیبای و تناسب اندام می باشد. وی با استفاده از آخرین و بروز ترین تکنیک های جراحی زیبایی می تواند بهترین تصمیم را در مورد سایز پروتز سینه شما بگیرد. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

انواع پروتز سینه

در هنگام جراحی پروتز سینه بهتر است علاوه بر سایز پروتز سینه، به نوع و کیفیت مواد به کار رفته در آن توجه نمایید. پروتز های جدید به گونه ای ساخته می شوند که نه تنها در بدن مانند یک عضو معمولی عمل می کنند، بلکه می توانند ظاهر اندام شما را نیز زیباتر کنند.

بیش تر پروتز های امروزی از سیلیکون ساخته شده اند و اگر تا به حال آنها را لمس کرده باشید، مانند ژله ای بادوام عمل می کنند. یعنی در حالیکه نرم و انعطاف پذیر هستند، در عین حال متراکم بوده و پس از هر تماس به سرعت به حالت اولیه خود بر می گردند، درست مانند سینه معمولی انسان.

پروتز های فومی نیز نوع دیگری از پروتز سینه می باشند. پروتز های فومی به مراتب سبک تر و بهتر از سایر پروتز های موجود در بازار می باشند. این نوع پروتز برای افرادی که تحرک بدنی بیش تری دارند بهتر بوده و همچنین دوام بیش تری در هوای گرم دارند.

در بیش تر پروتز های سینه از دانه های پلی پروپیلن استفاده می شود. این مواد در سینه موجب تشابه بیش تر پروتز به سینه واقعی شده و با عبور دادن هوا سبب خنک نگه داشتن سینه ها می شود.

نتیجه گیری

سایز پروتز سینه با توجه به وزن و اندام شما تعیین می شود. بهترین جراح پلاستیک کسی است که نه تنها زیبایی اندام شما را در نظر می گیرد، بلکه به سلامتی و راحتی شما پس از پروتز سینه نیز اهمیت می دهد.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

یک × 3 =