عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک

آیا لیپوماتیک عوارض دارد ؟   ورم بعد از لیپوماتیک تا چه مدت باقی دارد ؟  هزینه عمل لیپوماتیک چقدر است ؟  از آجا  که  در طی جراحی لیپوماتیک چربی از قسمت های مختلف بدن برداشته می شود ، ممکن است برای فرد استرس زا باشد  و  در رابطه با عوارض این جراحی سوال هایی داشته باشد . اما به راستی  جراحی لیپوماتیک می تواند عوارضی هم داشته باشد . اگر شما هم  برای داشتن ظاهر و اندامی ایده ال  تصمیم به جراحی لیپوماتیک دارید ،دکتر خسرو دبیر زاده در ادامه به بررسی این جراحی و عوارض آن می پردازند .

عوارض لیپوماتیک

عوارض لیپوماتیک

قبل از انجام لیپوماتیک  ،بهتر است  تا فرد متقاضی با پزشک خود  در رابطه با  انتظارات خود از این جراحی  صحبت کند ،صحبت کردن در این رابطه جراح را از علایق و انتظارات بیمار آگاه می کند و  همچنین تاثیر بسیار شگرفی در افزایش  رضایت  بیمار بعد از جراحی دارد .

لازم است تا  جراح پلاستیک در رابطه با تمام خطرات و عوارض احتمالی که در حین جراحی ایجاد می شود ، با بیمار صحبت کند .انتظارات غیر معقول از جراحی می تواند تاثیرات  بیسیار مخربی بر فرد بگذارد .

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می تواندی جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

چه افرادی نباید جراحی لیپوماتیک را انجام بدهند ؟

متاسفانه برخی از افراد مراجعه کننده گزینه خوبی برای لیپوماتیک نیستند  و بهتر است روش دیگری را برای لاغری و تناسب اندام خود انتخاب کنند .موارد منع  انجام لیپوماتیک شامل موارد زیر است :

 افرادی که دچار چاقی مفرط هستند

افرادی که دچار چاقی مفرط هستند  نمی توانند  این روش درمان را انتخاب کنند .لیپوماتیک تنها برای افرادی که به چاقی ناحیه ای دچار هستند گزینه مناسبی است ،  به طور مثال  کسانی که  از چاقی شکم خود رنج می برند  و یا افرادی که به دلیل چاق بودن  تنها قسمتی از اندام  و عدم تناسب آن با سایر قسمت های بدن رنج میبرند ، می توانند با کمک  لیپوماتیک تناسب اندام خود را ایجاد کنند .

 افراد مبتلا  به بیماری های عفونی

در صورتی که به هر دلیل فرد دچار بیماری های  عفونی باشد ،سیستم ایمنی  او نیز ضعیف می گردد  و در نتیجه برای لیپوماتیک نمی تواند گزینه خوبی باشد . در این موارد لازم است تا پزشک تمام آزمایشات لازم را انجام دهد و در صورتی که مورد تهدید کننده ای در نتایج مشاهده نشد لیپوماتیک انجام شود .

  در صورتی که فرد به بیماری هایی همچون  ناراحتی های قلبی  دچار باشد

از آنجا که در طی لیپوماتیک  بیهوشی استفاده نمی شود  اما در صورتی که فرد  مبتلا به هر نوع بیماری قلبی باشد  و به مواد  بی حس کننده همچون لیدوکائین حساس باشد ،نمی تواند کاندید خوبی برای لیپوماتیک باشد .پس بهتر است از روش دیگری برای  تناسب اندام خود استفاده کند .

دکتر خسرو دبیر زاده بعد از مشاوره با بیمار خود بهترزین رزوش درمانی را به او پیشنهاد می کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

فیلم عمل لیپوماتیک

جراحی بینی

لیفت صورت با نخ

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

1 × 3 =