فیلم عمل لیپوماتیک

فیلم عمل لیپوماتیک

فیلم عمل لیپوماتیک

لیپوماتیک چیست ؟ آیا ممکن است فرد بعد از جراحی دچار عوارض لیپوماتیک شود ؟ یکی از مهمترین سوالاتی که برای مراجعه کنندگان در رابطه با لیپوماتیک مطرح است این می باشد که آیا بعد از لیپوماتیک افتادگی پوست اتفاق می افتد یا خیر ؟ دکتر دبیر زاده در ادامه در رابطه با لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن صحبت می کنند . اگر شما هم پاسخ این سوال را نمی دانید بهتر است مقاله زیر را بخوانید .
اگر پوست سطح محل مورد نظر برای لیپوماتیک ، که می تواند سطح پوست بازو ،شکم و ران باشد ،در صورتی که قبل از جراحی دچار افتادگی باشد ،طبیعتا این میزان افتادگی به هیچ وجه از بین نمی رود و لازم است تا فرد با کمک لیفت پوست افتادگی را از بین ببرد . اما اگر از قبل از عمل به طور مثال پوست شکم افتادگی نداشته باشد با خارج کردن چربی از ناحیه ، لیپوماتیک ،سبب تحریک فیبر های کلاژن و سلول های فیبروبلاست می شود ،در نتیجه یک سفت شدگی پوست ایجاد می شود که این امر سبب جمع شدگی پوست خواهد شد، اما در صورتی که افتادگی پوست قبل از اقدام به جراحی زیاد باشد بعد از عمل همچنان افتادگی پوست دیده می شود .

فیلم عمل لیپوماتیک

فیلم عمل لیپوماتیک

آیا لیپوماتیک عوارض دارد ؟

در رابطه با عوارض جراحی هایی همچون پیکر تراشی و لیپوماتیک سوالات بسیاری پرسیده می شود ،مهمترین آن ها سوال در راطبه با عوارض لیپوماتیک است . در صورتی که این کار توسط یک جراح با تجربه و مجرب انجام شود ،می توان گفت خالی از عارضه می باشد ،اما به طور کلی یکسری از عوارض غیر قابل اجتناب می باشد، از جمله کبودی و تورم در ناحیه می باشد .لازم به ذکر است که این تورم و قرمزی زود گذر است و بعد از گذشت ۲ الی ۴ روز این عوارض از بین می رود و بیمار می تواند به راحتی فعالیت های روزمره خود را شروع کند .
اما نکته مهم بعد از لیپوماتیک پوشیدن گن و استفاده از حالت دهنده های بدن است ،لازم است تا فرد حداقل تا ۲ ماه بعد از جراحی به صورت شبانه روزی از گن استفاده کند و از نتایج جراحی لذت ببرد .

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می تواندی جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

هزینه عمل لیپوماتیک

تعیین هزینه روش های پیکر تراشی معمولا فرمولی دارد که بر اساس منطقه گرفتار تعیین می شود . معمولا ناحیه شکم و پهلو با هم در نظر گرفته می شود و اگر تنها شکم در نظر گرفته شود نتیجه خوبی در بر نخواهد داشت . ناحیه بازو و ناحیه خارج و داخل ران نیز به عنوان یک منطقه مجزا برای جراحی در نظر گرفته می شوند . همچنین در نواحی همچون غبغب ،می توان از لیپوماتیک غبغب استفاده کنیم که تعیین هزینه برای این منطقه هم به عنوان ناحیه مجزا شناخته می شود . بهتر است برای اطلاعات دقیق در رابطه با هزینه لیپوماتیک با پزشک خود مشورت کنید . دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک قبل از اقدام به جراحی با بیمار خود مشاوره انجام می دهد و بهترین راهکار درمانی را توصیه می کند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

بدون نظر

درج دیدگاه شما

هفده − پنج =