لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

امروزه سوالات بسیاری در رابطه با کشیدن پوست صورت یا همان لیفت صورت وجود دارد ،لیف صورت با نخ یکی از روش های جراحی زیبایی است که می تواند تاثیر بسزایی بر چهره افراد بگذارد . نخ هایی که در حین لیفت صورت مورد استفاده قرار می گیرند ،از جنس پلی دی اکسان می باشند که با نام PDO نیز در بین مردم شناخته شده اند . این نخ ها نخ های قابل جذب هستند و از ۲ هفته بعد از وارد شدن تا نهایتا ۶ ماه بعد جذب می شوند و از بین می روند . این نخ ها در دو دسته قرار می گیرند ، دسته اول نخ هایی هستند که برای پر کردن نواحی مختلف صورت ،مورد استفاده قرار می گیرند و دسته بعدی نخ های خاردار می باشند که برای لیفتینگ استفاد ه می شوند .

لیفت صورت با نخ

لیفت صورت با نخ

آیا بعد از جذب شدن نخ ها اثر لیفت صورت از بین می رود ؟

به طور قطعی تا جذب نشدن نخ به پوست اثر لیفتینگ همچنان باقی دارد ، اما بعد از جذب شدن هم این اثر همچنان دیده می شود .
هر منطقه ای از پوست که توسط یک عاملی تحریک شود ،در آن منطقه بافت التهابی ،بافت فیبروز و کلاژن سازی به وجود می آید،فیبروز و کلاژن سازی هر دو باعث بازسازی پوست می شود .فیبروز بافت را کوتاه و کشیده می کند ،در نتیجه بعد از گذشت ۶ ماه بعد از لیفتینگ که اثری از نخ باقی نمانده است ، لیفتینگ صورت همچنان اثر خود را دارد .
لیفت صورت به صورت سرپایی انجام می شود و زمانی در حدود ۴۵ دقیقه تا یک ساعت نیازمند است و کبودی و تورم بسیار ایجاد نمی کند در نتیجه فرد می تواند بعد از این عمل به کار های روز مره خود باز گردد .

نخ های PDO در چه قسمت هایی از بدن استفاده می شود ؟

همانطور که در ابتدا گفته شد این نخ ها در دو دسته قرار می گیرند و می توان بنا بر نیاز فرد در قسمت های مختلف بدن استفاده کرد ،به طور مثال پر کردن نواحی زیر چشم ،افتادگی های گوشه لب ها و… که می توان باکمک این نخ ها ،نواحی را پر کرد . دسته بعدی که از این نخ ها استفاده می کنیم برای کشیدن و لیفت پوست می باشد ،کشیدن پیشانی ،ابرو ،گونه ها ،کشیدن غبغب ،بالا کشیدن بینی و… در این دسته قرار دارند .

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می تواندی جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

چه افرادی مناسب لیفتینگ با نخ های خاردار هستند ؟

برای این روش جوانسازی صورت محدودیت خاصی وجود ندارد و فرد در هر سنی می تواند این کار را انجام دهد ولی نتیجه این کار در افراد مختلف متفاوت است ،در افرادی که سن کم تری دارند و افتادگی کمتری ایجاد شده است به طور حتم نتیجه بهتری دیده می شود ، اما اگر افتادگی شدت داشته باشد این نتیجه به نسبت کمتر است ،زیرا نخ تا حدودی می تواند افتادگی را برطرف کند

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

بدون نظر

درج دیدگاه شما

دو + شانزده =