لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

راه های جوانسازی پوست صورت چیست ؟ متاسفانه افزایش سن و عوامل طبیعی سبب می شود پوست  جوانی و شادابی خود را از دست بدهد ،این امر می تواند بسیار ناراحت کننده باشد . علم پزشکی امروزه پیشرفت های قابل توجهی داشته است  که فرد می تواند با کمک راه کارهای  متفاوتی  جوانی پوست خود را باز گرداند . دکتر دبیر زاده جراح پلاستیک در ادامه  یکی از رو شهای جوانسازی پوست را بررسی می کنند . اگر شما هم  به دلیل کهولت سن دچار افتادگی  و چروک در نواحی مختلف صورت خود شده اید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید .

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

لیفت پیشانی

گاهی برخی  افراد پیشانی آن ها زود تر از هر ناحیه دیگر علامت پیری را نشان می دهند  لیفت پیشانی با کمک تکنیک های نوین می تواند این  عوارض را در کوتاه ترین زمان ممکن برطرف کند .چروک هایی که در ناحیه پیشانی دیده می شود معمولا بعد از دهه سی ساگی و تحت عواملی هچون نور خورشید ،استرس،گرانش  ،ژنتیک و عواملی دیگر ایجاد می گردند .

گاهی برخی از افراد بنا بر عادت در زمان صحبت کردن از عضلات صورت خود استفاده می کنند ، فعالیت بیش از اندازه عضلات که در صورت نمایان می شود   ،نتیجه سال ها اخم کردن است.

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

روش کار در لیفت پیشانی

این جراحی یک روش کاملا غیر تهاجمی است  که  جراح پلاستیک در طی آن با حذف  بافت و عضلات  افتاده ،سبب جوانسازی و سفتی پوست پیشانی می گردد . لازم به ذکر است که سایر روش ها همچون بوتاکس  و پرکننده های طبیعی  همگی اثر بخشی محدود دارند ، اما این روش درمان  ماندگار است و فرد می تواند در صورت توجه به مراقبت های جراح بعد از لیفت پیشانی از مزایای آن بهره مند شود .

 مزایای لیفت پیشانی

  •  این روش علاوه بر حذف جین و چرک های  پیشانی سبب  بالابردن ابرو ها نیز می گردد و فرد جوان تر و زیبا تر به نظر می آید .
  • هر گونه افتادگی و چروک در این ناحیه  با کمک لیفت پیشانی از بین میرود .
  • لیفت پیشانی سبب  از بین بردن افتادگی پلک ها نیز می گردد .
  • این روش جوانسازی هر گونه چین و چروک های عمیق در ناحیه پیشانی و حتی خم ابرو ها را نیز از بین می برد .
  •  نتایج لیفت پیشانی  ماندگار است  و فرد می تواند سال ها از مزایای آن لذت ببرد.

بهترین سن برای لیفت پیشانی چه سنی است ؟

لیفت پیشانی محدودیت ندارد و  افراد می توانند در هر سنی از این روش برای زیبایی استفاده کنند ،اما  بیشتر افرادی که برای لیفت پیشانی مراجعه می کنند در دهه چهل و پنجاه سالگی هستند ،زیرا در این سن چروک های  پوست  عمیق شدند و در ظاهر فرد تاثیر منفی می گذارند . گاهی هم افراد  به طور ارثی از سنین جوانی ،پشانی آن ها چروک های عمیق دارد ،این افراد هم می توانند با کمک لیفت صورت  و پیشانی از شر این چروک ها راحت شوند .

شما می توانید با مراجعه به مطب دکتر دبیر زاده  و  انجام مشاوره روش جوانسازی پوست را انتخاب کنند .  دکتر دبیر زاده بعد از  معاینه کامل بیمار  بهترین پیشنهاد و روش درمان را به بیمار خود توصیه می کنند .

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

13 + 9 =