لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک باسن

یکی از روش های جراحی زیبایی اندام لیپوماتیک می باشد که به منظور تخریب چربی های اضافی نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران ها، پهلو، باسن، غبغب و … مورده استفاده قرار می گیرد. ایجاد یک استایل زیبا و فرم ایده آل در بدن نیازمند به هماهنگی تمامی اعضای بدن دارد در نتیجه بدشکلی یک جزئی از بدن موجب برهم زدن فرم و استایل بدن می گردد. با انجام جراحی لیپوماتیک می توان ظاهر زیبایی در اندام های بدن ساخت و استایل و فرم زیبایی به بدن داد. در برخی از افراد ناحیه باسن جزء یکی از نواحی بدن است که تجمع چربی در ان ناحیه دیده می شود و این امر باعث کاهش زیبایی، جذابیت و اعتماد بنفس این افراد گردیده است همچنین در نحوه لباس پوشیدن ان ها بسیار تاثیر گذاشته است. با انجام جراحی لیپوماتیک باسن که یکی از کم خطر ترین روش های جراحی می باشد می توان چربی های اضافی باسن را تخریب کرد و فرم زیبایی را در باسن ایجاد کرد. جراحی لیپوماتیک باسن در افرادی که به دلیل اضافه وزن بالا دارای باسن های بزرگی می باشند بسیار تاثیر گذار می باشد و می تواند رضایت این افراد را حاصل کند.

لیپوماتیک باسن

لیپوماتیک

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک به این صورت می باشد که در ابتدا لوله بسیار باریک و ظریفی را از طریق سوراخ هایی که در مناطق مورد نظر توسط جراح ایجاد شده بود به داخل پوست وارد می کنند و با استفاده امواج اینتراسونیک با ایجاد نوسانات چربی ها را از یک دیگر جدا می کنند و چربی های اضافی تخریب می شوند و با استفاده از دستگاه ساکشن بصورت رقیق شده از بدن خارج می شود. چربی های خارج شده بعد از تصفیه و پاکسازی در صورت نیاز می تواند برای حجیم سازی نواحی مختلف بدن مورده استفاده قرار می گیرد.

نحوه انجام جراحی لیپوماتیک باسن

پس از بی حسی موضعی باسن، چربی های اضافی با استفاده از امواج اینفراسونیک بدون هیچ گونه عارضه ای از یکدیگر جدا می شوند و از طریق ساکشن از بدن خارج می شوند. لیپوماتیک باسن باعث سفت شدن پوست باسن می شود و مشکل افتادگی و شل شدن پوست بعد از جراحی لیپوماتیک باسن بوجود نمی آید. انتخاب جراح خوب در نتیجه جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد دکتر دبیرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک با سابقه طولانی مدت در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید

بدون نظر

درج دیدگاه شما

1 × پنج =