لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران

لیپوماتیک ران :

در این مقاله در خصوص لیپوماتیک ران صحبت میکنیم که چه مشکلاتی را می تواند به آسانی برطرف نماید .یکی از دغدغه های اصلی بانوان تناسب ران با سایر اعضای بدن است ، در برخی از موارد این عدم تناسب به میزانی زیادی سبب کاهش اعتماد به نفس شخص می شود .

ژنتیک افراد نقش زیادی در شکل و سایز پاها دارد ، در مواردی مشاهده شده است که اعضای بدن شخص دارای تناسب اندام است ، اما ران ها با سایر اعضای بدن هماهنگ نیست این امر نارضایتی شایانی را در شخص به وجود می آورد .

لیپوماتیک ران

درمان عدم تناسب پا و بزرگی ران ها با لیپوماتیک به آسانی امکان پذیر است ، در برخی از موارد استخوان بندی درشت سبب ایجاد پای بزرگ و نامتناسب شده است که نمی توان در این مواقع درمانی را با لیپوماتیک انجام داد.

از نظر زیبایی پا به نواحی زیر تقسیم بندی می گردد :

  • پشت ران
  • پشت ساق پا و قوزک
  • خارج ران
  • جلو ران
  • داخل ران
  • اطراف زانو

چربی های داخل ران و خارج ران می توان تخلیه نمود در نتیجه تناسب اندام را ایجاد کرد ، پس از لیپوماتیک علاوه بر برقرار شدن تناسب پاها ، سطح پوستی هموار می شود و شخص پاهای زیبایی را بدست می آورد .

لیپوماتیک یک روش جهت لاغری می باشد که با تخلیه چربی ها تناسب اندام و زیبایی را برای شخص به ارمغان می آورد نواحی مختلف بدن را می توان لیپوماتیک کرد ، پس از تخلیه چربی ها می توان آنها را به نواحی مختلف بدن نظیر صورت ، باسن ، سینه تزریق کرد ، در نتیجه شخص نه تنها به زیبایی و تناسب اندام می رسد بلکه نواقص ویا جوانسازی صورت را می تواند همزمان با تزریق چربی به نواحی مختلف بدن انجام دهد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارهای جراحی بینی به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

15 + هشت =