لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک-شکم-و-پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو

یکی از روش های تقریباً نو ظهور پیکر تراشی لیپوماتیک می باشد که در نواحی مختلف بدن جهت تناسب اندام مورد استفاده قرار می گیرد. لیپوماتیک در نواحی شکم، پهلو، بازر، غبغب و ران ها بسیار پر طرفدار بوده و توسط فوق تخصص جراح پلاستیک صورت می پذیرد. گرچه متخصصان بر اولویت فعالیت بدنی و رژیم غذایی سالم تأکید فراوان دارند اما برای آندسته از افرادی که بدن آن ها نسبت به ورزش و رژیم های غذایی بی پاسخ است، بهترین روش برای راحت شدن از شر چربی هایی که سالین دراز بر روی هم انباشته شده اند، روش لیپوماتیک است. امروزه با توجه به روند صعودی نرخ مصرف غذاهای آماده و فست فود ها با گسترش روز افزون افزایش وزن در جوامع پیشرفته مواجه هستیم.

لیپوماتیک-شکم-و-پهلو

لیپوماتیک-شکم-و-پهلو

لیپوماتیک شکم و پهلو چیست

لیپوماتیک شکم و پهلو توسط میله کانولا صورت می گیرد. در ابتدا اپراتور میله را به واسطه سوراخ ریزی که بر شکم بیمار ایجاد می کند داخل بدن او کرده و با حرکات نوسانی اندکی آن را در میان چربی های بیمار پیش می برد تا جایی که با گرمایش اندکی که این میله تولید می کند، چربی های بدن به حد استانداردی آب می شود. این چربی ها به حالت امولوسیون در آمده و سپس به کمک ساکشن به بیرون از بدن بیمار انتقال می یابد. همانطور که می دانید در عرصه زیبایی شناسی تزریق چربی به نواحی مختلف بدن جایگاه و طرفداران ویژه ای دارد. در صورتی که آسیب زیادی به چربی های استخراج شده از بدن بیمار نرسیده باشد، پزشک می تواند از آن ها به منظور زاویه سازی صورت، پر کردن فک و فرم دادن آن و نواحی که مد نظر شما باشد بهره بگیرد.

مزایای لیپوماتیک شکم

  1. این روش به نسبت سایر روش های پیکر تراشی بسیار امن بوده و مورد تأیید سازمان غذا و دارو (FDA) قرار دارد.
  2. به علت خراش کوچکی که در ابتدا بر روی شکم و پهلو ها به وجود می آید، دارای کم ترین میزان خونریزی، ورم و کبودی می باشد.
  3. در این ر وش از ساکشن شکم و پهلو ها استفاده می شود و به این علت پوست بیمار پس از عمل دچار افتادگی نخواهد شد.
  4. زمان انجام لیپوماتیک شکم بسیار کوتاه بوده و بیمار درد زیادی را متحمل نمی شود.
  5. پس از انجام عمل دوره نقاحت بسیار کوتاه است.
  6. در صورتی که این کار توسط پزشک متخصص صورت گیرد، هیچگونه آسیبی به اعصاب، ماهیچه و عروق خونی بیمار وارد نمی آید و کاملاً بدون عوارض جانبی است.

دکتر خسرو دبیر زاده

فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های زیر حاصل فرمایید

تلفن مطب : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو

در روش پیکر تراشی لیپوماتیک با استفاده از میله ای که به دستگاه لیپوماتیک متصل است چربی های بدن بیمار به دقت و بدون عوارض جانبی تراشیده شده و خرد شده به بیرون بدن او کشیده می شود. لیپوماتیک در نواحی شکم و پهلو مانند سایر نقاط بدن انجام می گیرد. هزینه لیپوماتیک شکم و پهلو با توجه به دستمزد پزشک متخصص و اپراتور دستگاه متفاوت می باشد.

مطالب مرتبط با این مقاله:

لیپوماتیک غبغب

لیپوماتیک باسن

عوارض لیپوماتیک

 

بدون نظر

درج دیدگاه شما

1 × یک =