مراحل جراحی لیفت صورت

مراحل جراحی لیفت صورت

لیفت صورت یکی از روش های جوانسازی صورت و گردن می باشد و زیبایی و جذابیت را به افرادی که به مرور زمان و افزایش سن قدرت عضلات ناحیه صورت خود و همچنین قابلیت ارتجاعی پوست صورت خود را از دست داده اند باز می گرداند. در نتیجه لیفت صورت برای اصلاح شلی و افتادگی پوست صورت و همچنین رفع چین و چروک و جوانسازی پوست صورت انجام می شود. دکتر دبیر زاده فوق تخصصص جراحی پلاستیک در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لزام را در اختیار شما قرار می دهد و برای اینکه برای انجام جراحی لیفت صورت آگاهی خود را بالا ببرید بهتر است قبل از انجام این کار در رابطه با مراحل عمل جراحی لیفت صورت اطلاعات کافی داشته باشید این اطلاعات در تصمیم گیری شما برای انجام این جراحی لازم می باشد که در این مقاله به ان پرداخته شده است.

 

مرحله اول جراحی لیفت صورت : بی هوشی

روش انتخابی برای بی هوشی در جراحی لیفت صورت به شرایط بیمار و همچنین صلاحدید متخصص بی هوشی بستگی دارد. که در این مرحله دکتر دبیر زاده متخصص جراحی پلاستیک بهترین روش را انتخاب می نماید.

مراحل جراحی لیفت صورت

 

مرحله دوم جراحی لیفت صورت : برش جراحی

برش های ایجاد شده در جراحی لیفت صورت به وسعت و شکل لیفت صورت و همچنین میزان افتادگی و شلی پوست صورت و محل آن بستگی دارد.

نحوه برش در لیفت کلاسیک صورت: در این نوع از لیفت صورت معمولا برش در خط رویش و یا در قسمت پشت خط رویش مو ایجاد می شود و تا جلوی گوش و دور خود گوش امتداد می یابد

لیفت صورت با برش محدود: در این روش که به ان مینی لیفت گفته می شود از برش های کوچکتری استفاده می شود که معمولا از ناحیه شقیقه شروع می شود و تا پایین گوش یا کمی در پشت لاله گوش امتداد می یابد و دیگر ادامه پیدا نمی کند.

 

مرحله سوم جراحی لیفت صورت : بستن برش های پوستی

برش های ایجاد شده در لیفت صورت معمولا به دو روش زیر بسته می شوند

استفاده از بخیه های قابل جذب و غیر قابل جذب در نواحی اطراف گوش

استفاده از کلیپس های منگنه مانند که بطور مخصوص در قسمت مربوط به شقیقه و پس سر از آن ها استفاده می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارهای لیفت صورت به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید

بدون نظر

درج دیدگاه شما

نوزده + چهار =