مراحل عمل جراحی پروتز سینه

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

پروتز سینه در میان خانم هایی که از ظاهر واندازه سینه های خود ناراضی می باشند بسیار حائز اهمیت می باشد با استفاده از جراحی پروتز سینه افرادی که با این مشکل مواجه هستند و این امر موجب کاهش زیبایی و جذابیت این افراد گردیده است می توانند سینه های خود را حجیم سازند و به ظاهری زیبا و اندام مناسبی دست یابند.

جراحی پروتز سینه با استفاده از پروتز و ایمپلنت با هدف بزرگ کردن و حجیم سازی سینه ها انجام می شود در این جراحی از پروتز های آب نمکی و سیلیکونی استفاده می کنند و فرم برجسته ای را در سینه ها ایجاد می کنند که امروزه پروتز های سیلیکونی بیشتر مورده استفاده قرار می گیرد.

مراحل عمل جراحی پروتز سینه

دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک دارای سابقه درخشان و طولانی مدتی در زمینه جراحی پروتز سینه می باشند و با انجام این جراحی شکل و ظاهر مناسبی را در سینه های شما ایجاد می کند و زیبایی اندام را به شما باز می گرداند.

برای تصمیم گیری در انجام این جراحی در ابتدا باید اگاهی لازم را در خصوص نحوه انجام این جراحی داشته باشد که در این قسمت توضیح مختصری در نحوه انجام جراحی پروتز سینه در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

مرحله اول: بی هوشی

در ابتدا برای انجام این جراحی بیمار تحت بی هوشی عمومی قرار می گیرد که این کار توسط تکنسین های بی هوشی انجام می شود

مرحله دوم: برش های جراحی و قرار گیری پروتز ها

برش های ایجاد شده در جراحی پروتز سینه باید به گونه ای باشد که کمتر مورد دید قرار گیرد و احتمال جای زخم و اسکار ها به حداقل برسد. برش های ایجاد شده در این جراحی بر اساس نظر جراح، نوع وشکل پروتز ها و اندازه پروتز ها انتخاب می شوند

 در این جراحی برش هایی که ایجاد می شود تا توسط ان ها پروتز ها در ناحیه مورد نظر قرار گیرد به ۳ قسمت ۱٫ برش در ناحیه زیر سینه ۲٫ برش در هاله اطراف نوک سینه ۳٫ برش در زیر سینه تقسیم می شود. بعد از ایجاد برش مورد نظر پروتز ها در بالای عضله سینه و یا در زیر عضله سینه قرار می گیرند.

مرحله سوم: بستن برش ها

بعد از قرار گیری پروتز ها در ناحیه مورد نظر برش های ایجاد شده توسط نخ های قابل جذب بخیه زده می شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر مدیریت سایت دکتر دبیرزاده فوق تخصص پلاستیک و زیبایی

تلفن مطب  : ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱

برخی از خدمات دکتر دبیر زاده :

با انجام خدمات :

جراحی بینی

لاغری و پیکرتراشی : ( لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی و….

جراحی سینه ( لیفت سینه ، پروتز سینه ، ژنیکوماستی و…

جوانسازی پوست و…

هم چنین شما عزیزان جهت مشاهده نمونه کارها به کانال تلگرام  و پیج اینستاگرام مراجعه نمایید

بدون نظر

درج دیدگاه شما

پانزده − سه =