هزینه پروتز گونه چقدر است؟

هزینه-پروتز-گونه

هزینه پروتز گونه

پروتز گونه چگونه انجام می شود؟

هزینه پروتز گونه چقدر است؟

در صورتیکه سوالات بالا ذهن شما را مدت ها به خود مشغول کرده است، با ما در این مقاله همراه باشید.

هزینه-پروتز-گونه

پروتز گونه یکی از راه های جبران حجم از دست رفته گونه ها می باشد. برخی افراد با گونه های تخت و کم حجم به دنیا می آیند. ولی برخی دیگر با افزایش سن، با کاهش برجستگی گونه ها و افتادگی این عضو از صورت مواجه می شوند.

تزریق ژل و فیلر از جمله روش های زود گذر ولی کم عارضه تر می باشند. لذا در صورتیکه می خواهید برای همیشه از گونه ها برجسته خود لذت ببرید، بهتر است به پروتز گونه فکر کنید.

هزینه پروتز گونه بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. پروتز گونه می تواند به دو روش انتقال چربی و انتقال ایمپلنت به گونه صورت پذیرد. در روش انتقال چربی به گونه ها، چربی از بدن خود فرد انتقال پیدا می کند. انتقال چربی معمولاً به وسیله سوزن های مخصوصی انجام گرفته و عوارض کم تری را در پی دارد.

و اما در روش انتقال ایمپلنت به داخل گونه ها، دو تکنیک عمده برای برش ناحیه مورد نظر وجود دارد. در تکنیک اول برش از زیر چشم انجام شده و پروتز در جای خود فیکس می شود. ولی در تکنیک دوم، برش از داخل دهان زده شده و پروتز در زیر پوست گونه ها قرار می گیرد.

هزینه پروتز گونه بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. پروتز گونه می تواند به دو روش انتقال چربی و انتقال ایمپلنت به گونه صورت پذیرد. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

هزینه جراحی پروتز گونه بسته به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. در ذیل به برخی از این عوامل تأثیرگذار به اختصار اشاره می نماییم:

  • هزینه مواد یکبار مصرف
  • تجربه جراح فوق تخصص پلاستیک و تعدد جراحی های انجام شده توسط وی
  • موقعیت جغرافیایی کلینیک
  • کیفیت و جنس پروتز استفاده شده
  • هزینه آزمایشات و تصویربرداری هایی که لازمه این عمل می باشند.
  • تکنیک استفاده شده در جراحی
  • هزینه مواد و دستمزد تیم بیهوشی در اتاق عمل
  • دستمزد جراح پلاستیک

پروتز گونه معمولاً در گروه جراحی های زیبایی صورت طبقه بندی می شود. لذا در بیش تر کشور های دنیا این جراحی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. جراح فوق تخصص پلاستیک معمولاً راهکارهای اقتصادی تری برای افزایش حجم گونه ها در اختیار شما قرار می دهد.

مراقبت های پس از پروتز گونه

بسته به انتخاب تکنیک برش، مراقبت های پس از پروتز گونه می تواند متفاوت باشد. در روش اول بهتر است از یک بانداژ و یا گاز استریل برای محافظت از زخم ها استفاده شود. این در حالی است که برای مراقبت های پس از برش دوم احتیاجی به استفاده از بانداژ نبوده و جراح فوق تخصص پلاستیک تنها غذاهای آبکی را تجویز می نماید.

در صورتیکه برای به هم آوردن پوست، پزشک از بخیه های غیر جذبی استفاده کرده باشد، شما می بایست در زمان مقرر برای کشیدن این بخیه ها مراجعه نمایید. معمولاً دو هفته پس از جراحی بخیه ها کشیده می شوند. ولی بسته به شرایط فرد و واکنش پوستی وی، این زمان می تواند متفاوت باشد.

نتیجه گیری

پروتز گونه یکی از متداول ترین جراحی های زیبایی می باشد. هزینه پروتز گونه در مقابل تأثیرات مثبتی که بر روی جذابیت چهره شما ایجاد می نماید، ناچیز به نظر می رسد. پیشنهاد می شود به منظور کاهش عوارض جانبی و احتمالی این عمل به فوق تخصص جراحی پلاستیک مراجعه نمایید.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

1 × دو =