تجربه پروتز گونه

پروتز گونه

پروتز گونه

گونه ها بر آمدگی های زیبا و خوش تراشی هستند که در مرکز صورت ما قرار گرفته اند. استخوان گونه یکی از استخوان ها بزرگ صورت می باشد که نقش مهمی در جذابیت چهره فرد بازی می کند.

این استخوان ممکن است بر اثر عوامل ارثی و یا حوادث مختلف تحت تأثیر قرار گرفته و موجب بر هم خوردن نظم اجزا صورت شود. لذا برخی افراد تلاش می نمایند تا با لوازم آرایشی و استفاده از کانتورهای رنگی گونه های خود را برجسته نمایند. اما قطعاً این راه حل موقتی بوده و چهره فرد را مصنوعی می سازد.

پروتز گونه

پروتز گونه راه حل مناسبی برای آندسته از افرادی است که خواستار گونه های برجسته ولی در عین حال طبیعی می باشند. قرار دادن پروتز در گونه ها، به زاویه سازی صورت کمک کرده و مراجعین جوان تر را از صورت صاف و یکدست خلاص می نماید.

افزایش سن موجب افتادگی پوست و افزایش چین و چروک آن می شود. پروتز گونه نتنها فرم صورت را بازسازی می کند، بلکه موجب کشیدگی پوست تا حد اندکی شده و چروک های ریز و درشت این ناحیه را برطرف می نماید.

از این نوع پروتزها در ناحیه چانه نیز می توان به منظور بازسازی این ناحیه استفاده نمود. پروتز چانه نیز همچون پروتز گونه یکی از پر طرفداران ترین جراحی های زیبایی محسوب می شود.

پروتز گونه چگونه انجام می شود؟

برای قرار دادن پروتز گونه در داخل صورت، معمولاً از راه داخل دهان یک برش دو الی سه سانتی متری ایجاد می نمایند. این برش که از داخل لب فوقانی زده می شود، راه را برای قرار دادن پروتز در داخل بدن باز می کند. از حفره ای که در داخل دهان باز می شود، پروتز وارد شده و بر روی استخوان گونه قرار می گیرد.

 پروتز گونه یکی از جراحی های پلاستیک می باشد که به وسیله وسایل و موادی که جراح وارد بدن فرد می نماید، سعی در اصلاح نقایص بدن دارد. دکتر خسرو دبیر زاده فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی با آخرین تکنیک های روز دنیا جراحی بینی، لیپوماتیک بدن و .. را با مهارت ویژه ای انجام می دهد. شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره های ۲۲۰۵۸۳۰۲-۲۲۰۳۵۴۳۸-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

اینستاگرام

پروتز می تواند بر حسب نیاز و صلاحدید فوق تخصص جراحی پلاستیک بر روی گونه بخیه و یا به وسیله پیچ های مخصوص فیکس شود. پس از قرار گرفتن پروتز در جای مناسب خود، نواحی ای که به وسیله تیغ جراحی برش زده شده بودند، بخیه شده و بسته می شود.

پروتز گونه یکی از جراحی های پلاستیک می باشد که به وسیله وسایل و موادی که جراح وارد بدن فرد می نماید، سعی در اصلاح نقایص بدن دارد. پروتز هایی که در این فرآیند استفاده می شوند، درست همانند جراحی پروتز سینه شکل ها و اندازه های مختلفی دارند که جراح با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر فرد شده است، بهترین نوع آنها را برای ما انتخاب می نماید.

در هنگام انتخاب سایز پروتز گونه، جراح نظر شما را نیز دخیل می نماید. وی با توجه به معیارهای زیبایی روز دنیا معقول ترین سایز را برای شما بر می گزیند. پروتز گونه عمدتاً در مواردی استفاده می شود که فرد دچار نقص در ناحیه گونه ها باشد و یا به هر دلیلی بافت چربی در این ناحیه دچار تحلیل شده باشد. پروتز گونه تنها وسیله ای برای بازیابی استخوان این ناحیه می باشد و نمی تواند جایگزین روش های درمانی بیماری هایی که منجر به تحلیل استخوان می شوند باشد.

نتیجه گیری

پروتز گونه همچون پروتز باسن و سایر نقاط بدن می تواند بافت های تحلیل رفته در این ناحیه را بازیابی نماید. شما می توانید به منظور پیشگیری از عوارض جانبی این جراحی به جراح فوق تخصص پلاستیک مراجعه نمایید.

بدون نظر

درج دیدگاه شما

چهارده + یک =